You are here

Avand in vedere proiectul intitulat, ”Sisteme inteligente de management urban / local – Dezvoltarea de servicii si structuri de sprijin foarte specializate pentru administratia publica in comuna Mărculești”, finantat in cadrul Componentei 10 – Fondul Local, in cadrul Planului Național de Redresare și Reziliență, contract de finanțare numărul 25159 / 02.03.2023, ținând cont de necesitatea achiziționării de ” Sistem integrat de parcare inteligentă”, în vederea îndeplinirii obiectivului de investiții și indicatorului de proiect, vă solicităm o ofertă de preț în ceea ce priveste achiziția unui astfel de sistem, în conformitate cu solictarile din solictarea de oferta atasata.

fisiere:
AttachmentSize