You are here

SOLICITARE OFERTĂ TEHNICĂ ȘI FINANCIARĂ - Lucrari reparatie si intretinere teren sport

Prin prezenta solicităm oferta financiară pentru obiectivul „Lucrari reparatie si intretinere teren sport stadion” comuna Marculesti, judetul Ialomita astfel:

Clasificare CPV principal: 45236119-7 Lucrari de reparare a terenurilor de sport (rev.2)

DESCRIEREA LUCRĂRILOR
      Pentru asigurarea refacerea structuri de joc este necesar:
  • - Lucrari de decopertare
  • - Lucrari topografice
  • - Lucrari de umplere cu pamant unde este necesar
  • - Lucrari reprofilare, compactare  aintregii suprfatete de joc
    Operatorul economic selectat va pune la dispozitie utilaje si materiale necesare pentru realizarea planeitatii structurii de joc.

Operatorul economic selectat va presta servicii de reparare si aducere a terenului de fotbal  la parametrii de planeitate necesari pentru  o structura de joc functionala.

Observații:
Dupa vizionarea in teren ofertantul va face un deviz oferta cu  lucrari aferente, urmand ca oferta sa fie se fie  transmisa  pâna la data de 19.04.2023, ora 14:00, prin e-mail la adresa: primariamarculesti@yahoo.com. Se va iniția achiziție online de tip cumpărare directă din catalogul electronic SEAP.
fisiere:
AttachmentSize